Aktualności

Jubileuszowe Impresje – kolejny program artystyczny Fundacji FOSA!

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie Fundacji FOSA!

„Jubileuszowe Impresje” to projekt Fundacji Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA pozwalający wyrazić siebie, swoje zdrowienie poprzez działalność artystyczną. Dzięki zdobytemu wcześniej doświadczeniu w podobnych projektach, jesteśmy pewni, że taka forma własnej ekspresji jest bardzo ważnym elementem sprzyjającym poprawieniu kondycji psychicznej.

Wartością projektu jest możliwość zaprezentowania wyróżnionych prac podczas dwóch ważnych wydarzeń – „Ogrodu Tolerancji” organizowanego w ramach Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie oraz Jubileuszu 10-lecia działalności Fundacji FOSA. To drugie wydarzenie, jest dla nas jako fundacji szczególe ważne, gdyż stanowi uczczenie 10 lat działań na rzecz poprawy zdrowia psychicznego Mieszkańców Gdańska.

Projekt skierowany jest do osób z niepełnosprawnościami z województwa pomorskiego, współfinansowany jest przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego.

Więcej szczegółów wkrótce! Poniżej prezentujemy zdjęcia z zeszłorocznego „Ogrodu Tolerancji” z pracami przygotowanymi w ramach projektu „Ekspresja w Zdrowieniu”

 

 

Fot. Radio Gdańsk/Martyna Kasprzycka