Fundacja Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA

Aplikacja “Wsparcie w Gdańsku” na nowo

Dajemy znać, że Gdańskie Centrum Równego Traktowania dołączyło do inicjatywy Fundacji Oparcia Społecznego Aleksandry organizującej mobilne miejsce wsparcia dla osób doświadczających wykluczenia z różnych powodów.

Najnowsza wersja aplikacji zmieni się nie do poznania. Zyska przejrzysty wygląd, przyjemny interfejs, w aplikacji zastosowane będą elementy dostępności cyfrowej, będzie ona także w pełni dostępna dla osób angielsko- i rosyjskojęzycznych.

Aplikacja nadal będzie całkowicie darmowa i będzie działa zarówno na systemie Android oraz iOS.

Chcesz nam coś podpowiedzieć pisz na adres: aplikacja@fundacjafosa.pl

Wkrótce wiecie informacji.

Zespół PIK

Bądź na bieżąco z naszą aplikacją!