Centrum Zdrowia FOSA
Nie działamy dla zysku, ale dzięki odpłatności, wpieramy działania Fundacji FOSA.
Rejestracja:
tel: 733 912 212
email: centrumzdrowia@fundacjafosa.pl
Pricing plans
Konsultacje psychiatryczne
- Konsultacje i ambulatoryjne leczenie psychiatryczne
- Wystawianie recept, zwolnień lekarskich i zaświadczeń
ZŁ 300
/Pierwszorazowa
ZŁ 250
/Kolejne wizyty
Psychoterapia
- Konsultacje psychoterapeutyczne
- Psychoterapia
- Możliwość pracy online
- Zaświadczenia o korzystaniu z pomocy psychoterapeutycznej
ZŁ 200
/Sesja
ZŁ 180
/sesja online
Biofeedback
- Diagnoza Biofeedback. EEG + QEEG
- Trening kontroli emocji, popowa koncentracji i uwagi
ZŁ 400
/Diagnoza neuropsychologiczna
ZŁ 250
/DIANGOZA HRV oraz I trening
ZŁ 180
/Za trening HRV
This is title
Zespół:

Centrum Zdrowia FOSA
Psychiatra
Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii osób dorosłych, pracującym z pacjentami od 2020 roku. Konsultacje odbywają się zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Lekarz ceni sobie relację opartą na wzajemnym zaufaniu i współpracy, dobierając indywidualne zestawy oddziaływań psychofarmakologicznych i pozafarmakologicznych. Certyfikaty: Certificate of Proficiency in English, Goethe-Zertifikat C1
Przyjuje:
Fryderyka Chopina 42, 80-272 Gdańsk, Polska

Anna Nadratowska
Psychoterapeutka
Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Nauk Społecznych, kierunek psychologia oraz członkiem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”. Od 18 lat prowadzi psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię grupową dla osób dorosłych i młodzieży w nurcie zintegrowanym i psychoanalitycznym.
Ukończyła m.in. 4-letnie szkolenie z psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, które jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem również superwizorem aplikantem w trakcie szkolenia w Instytucie Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium.
Przyjuje:
On-line

Zuzanna Myszka
terapeutKA EEG i HRV i Biofeedback
Psycholog, terapeutka EEG Biofeedback i HRV Biofeedback z praktyką w poradniach specjalistycznych jak i na oddziale szpitalnym. Odbyła 2 letni staż z neuropsychologii na Oddziale Neurologii Dorosłych w Gdańsku pod kierunkiem prof. dr hab. Krzysztofa Jodzio.
Przyjuje:
Fryderyka Chopina 42, 80-272 Gdańsk, Polska
You must be logged in to post a comment.