Punkt Informacyjno-Konsultacyjny (PIK)

Jeśli szukasz pomocy, zacznij od tego miejsca, dopasujemy pomoc do Twoich potrzeb. Zadzwoń, sprawdź na stronie  lub (od listopada) w naszej telefonicznej aplikacji.

Dane kontaktowe do Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego (PIK)
Chopina 42
Gdańsk
pik@fundacjafosa.pl
+787 960 860
Obserwuj nas

Chcemy żebyś
poznał wszystkie nasze placówki.

Po zakwalifikowaniu do wolontariatu, będziesz mógł poznać wszystkie nasze placówki oraz formy wsparcia jakie realizujemy. Ten etap jest bardzo ważny, bo w przyszłości będziesz mógł się związać z wybranym przez siebie projektem czy działaniem i tam rozwijać swoje umiejętności.

Kontynuacja wolontariatu i możliwości zatrudnienia.

Chcielibyśmy, żebyś podczas wolontariatu u nas czuł się dobrze i nauczył się wielu nowych rzeczy. Po ukończeniu wolontariatu pozostań z nami  w kontakcie, a jeśli pojawią się możliwości oraz wzajemna współpraca będzie satysfakcjonująca, zaproponujemy Ci pracę.

Powiedz nam, że jesteś!

Napisz do nas wiadomość, albo zadzwoń. Podczas wstępnej rozmowy z naszym specjalistą od wolontariatu omówimy wzajemne oczekiwania i możliwości oraz wspólnie podejmiemy decyzję o dalszej współpracy. Zerknij do działu ``kontakt dla wolontariuszy``.

Szkolenia

Co roku organizujemy sykl szkoleń dla naszych wolontariuszy. Omawiamy zagadnienia związane z pierwszym kontaktem, narzędziami pracy terapeutycznej, treningowej oraz środowiskowej.

Bądź na bieżąco z naszą aplikacją!