Punkt Informacyjno-Konsultacyjny (PIK)

Jeśli szukasz pomocy, zacznij od tego miejsca, dopasujemy pomoc do Twoich potrzeb. Zadzwoń, sprawdź na stronie  lub (od listopada) w naszej telefonicznej aplikacji.

Dane kontaktowe do Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego (PIK)
Chopina 42
Gdańsk
pik@fundacjafosa.pl
+787 960 860
Obserwuj nas

Szukasz wsparcia? Nie wiesz od czego zacząć? Zadzwoń do Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego: 787 960 860


Informator o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w województwie pomorskim.


NAZWA PROJEKTU

Informator o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w województwie pomorskim.

HISTORIA PROJEKTU

Opracowanie Informatora jest wypełnieniem obowiązków nałożonym na jednostki samorządu terytorialnego (samorządy wojewódzkie, starostwa powiatowe, gminy) w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 08 lutego 2017 r. w sprawie Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2017-2022.

CEL PROJEKTU

Stworzenie bazy instytucji i organizacji świadczących usługi w obszarze zdrowia psychicznego, jako przydatnego narzędzie dla osób poszukujących wsparcia, jak również pracowników placówek, które na co dzień poszukują wsparcia dla potrzebujących.

OKRES REALIZACJI:

Wydanie informatora nastąpi w październiku 2019 roku.

OFERTA:

Opracowanie informatora, który zapewni łatwy dostęp do obszernej bazy instytucji i organizacji świadczących nieodpłatną pomoc w obszarze zdrowia psychicznego w całym Województwie Pomorskim.

GRUPA DOCELOWA:

Mieszkańcy Województwa Pomorskiego

MIEJSCE REALIZACJI PROJEKTU ORAZ DANE KONTAKTOWE

 Siedziba: Fundacja FOSA, ul. Chopina 42,

80-268 Gdańsk, tel. 787 960 860, 790 200 282

FINANSOWANIE

Zlecenie finansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Information

FOSA nastepne
FOSA wczesniejsze

Bądź na bieżąco z naszą aplikacją!