Informator o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w województwie pomorskim.

Opracowanie Informatora jest wypełnieniem obowiązków nałożonym na jednostki samorządu terytorialnego (samorządy wojewódzkie, starostwa powiatowe, gminy) w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 08 lutego 2017 r. w sprawie Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2017-2022.

Stworzenie bazy instytucji i organizacji świadczących usługi w obszarze zdrowia psychicznego, jako przydatnego narzędzie dla osób poszukujących wsparcia, jak również pracowników placówek, które na co dzień poszukują wsparcia dla potrzebujących.

Wydanie informatora nastąpi w październiku 2019 roku.

Opracowanie informatora, który zapewni łatwy dostęp do obszernej bazy instytucji i organizacji świadczących nieodpłatną pomoc w obszarze zdrowia psychicznego w całym Województwie Pomorskim.

Mieszkańcy Województwa Pomorskiego

MIEJSCE REALIZACJI PROJEKTU ORAZ DANE KONTAKTOWE