Charakter pracy w Fundacji
FOSA

Fundacja FOSA angażuje do swoich działań wykwalifikowany zespół specjalistów. Pracujemy w ambitnym zespole z różnych dziedzin w formułach terapeutycznych, środowiskowych oraz treningowych.

Od pracowników oczekujemy wysokiego zaangażowania w sprawy naszych uczestników oraz w sprawy fundacji.

Wszelkie działania realizowane w Fundacji FOSA wygasają etycznej postawy oraz profesjonalizmu. Ważnym aspektem jest także uczciwość i lojalność każdego z pracowników.

Praca w fundacji wymaga na otwartości i kreatywności w rozwiązywaniu spraw naszych podopiecznych. Fundację FOSA tworzą ludzie, kondycja naszej fundacji zależy od nas.