Szkoła i FOSA razem dla młodzieży!

W środę 23 września miało miejsce uroczyste otwarcie Punktu Edukacyjno-Terapeutycznego przy ulicy Srebrniki 9, prowadzonego wspólnie przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9 i Fundację Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA. Punkt udzielał będzie grupie młodzieży ponadgimnazjalnej z zaburzeniami i chorobami psychicznymi wsparcia edukacyjno-terapeutycznego. Wsparcie pozwoli na realizację procesu nauczania w pełnym zakresie i umożliwi podopiecznym zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania promocji bądź ukończenia szkoły.

opracował: Maciej Łysak