Otworzyć Bramy Tolerancji, na przykład w Gdańsku…

Pomorska Koalicja na Rzecz Zdrowia Psychicznego
serdecznie zaprasza na Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie, które odbędą się w dniach 20-25 września w Trójmieście. Zapraszamy do udziału w konferencji i warsztatach pt.: „Otworzyć Bramy Tolerancji – jak współdziałać dla dobra osoby chorującej psychicznie”, które odbędą się w dniach 21 – 22 września 2015 r. w sali okrągłej Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku, także w placówkach przy ul. Chopina 42 w Gdańsku oraz w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Więcej szczegółów wkrótce.

Więcej informacji o Dniach Solidarności na www.otwartebramy.org