Udział Punktu Wsparcia Środowiskowego w akcji Urzędu Pracy

Miło nam poinformować, iż do akcji  „Mam dziecko. Pracuję. Sztuka łączenia życia rodzinnego i zawodowego” realizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku została zaproszona Fundacja FOSA w osobie Pani Anny Szeniman-Łysak, Koordynator Punktu Wsparcia Środowiskowego „Przy Szopenie”.

Warsztaty psychologiczne pt. „Dziecko czy Praca? Próba rozwiązania wewnętrznego konfliktu” dla klientów WUP zostaną przeprowadzone w dniu 20.05.2015r.

Wyżej opisane warsztaty to kolejna inicjatywa wsparcia psychologicznego Punktu Wsparcia Środowiskowego w ramach obszaru aktywizacji zawodowej mieszkańców Gdańska.